Projekt interiéru - mimesis.sk
16802
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16802,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

PROJEKT INTERIÉRU

Postup:
Na prvom stretnutí si s naším projektovým manažérom stanovíte rozsah projektu a všetku potrebnú dokumentáciu nutnú k realizácii stavebných úprav. Na základe tohto stretnutia Vám bude vypracovaný samotný projekt interiéru.
Na ďalšom stretnutí Vám predložíme projekt pripravený na pripomienkovanie. Po vyslovení Vašich pripomienok, bude nasledo- vať finalizácia projektu a jeho odovzdanie.
Hotový projekt Vám bude ešte raz prezentovaný a odovzdaný v digitálnej a tlačenej podobe. Výkresová časť bude dodaná v tlačenej podobe vo formáte A3 a pôdorysy stavebných častí vo formáte A1.
Budete informovaný o možnostiach realizácie naším štúdiom.
Projekt je na základe dodanej dokumentácie plne realizovateľný, bez nutnosti realizácie našim štúdiom. Máte tak nad samotnou realizáciou plnú kontrolu a jej rozsah je tak čisto na Vašom uvážení.
Projekčná fáza je týmto ukončená a môže nasledovať realizácia Vášho interiéru.

 

Obsah:
výkresy búracích a stavebných prác, stropov, podhľadov a sadrokartónových konštrukcii, podlahových krytín, kladačských plánov dlažby a obkladov
výkresy zdravotechniky, elektrických rozvodov, svetelných okruhov
materiálové charakteristiky povrchových úprav
podrobný zoznam zariadenia stavebného interiéru

NÁVRH A REALIZÁCIA INTERIÉRU

 

Interiér od MIMESIS je vždy jedinečný. Tvoríme ho na mieru, dodržiavame požiadavky na nadštandardný dizajn a vysokú funkčnosť.
A najmä na Vašu spokojnosť. Jednoducho tak, ako to máte radi. S interiérom od MIMESIS získate neobyčajný domov.
Neváhajte nás kontaktovať.