Návrh interéru - mimesis.sk
16798
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16798,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

NÁVRH INTERIÉRU

Postup:
Na prvom stretnutí je nutná Vaša spolupráca v podobe určenia približného štýlu, prípadne farebných a materiálových požiadaviek. Najlepšie, ak z našej stránky alebo z iných zdrojov vyberiete projekty, alebo referenčné obrázky, ktoré vystihujú Vašu predstavu. Na základe týchto informácií Vám budeme vedieť vypracovať návrh interiéru, ktorý bude najlepšie zodpovedať Vašim predstavám.
Na ďalšom stretnutí Vám odprezentujeme fotorealistické pohľady jednotlivých miestnosti. Návrh je takto pripravený na konzultáciu s našim dizajnérom, ktorý Vám ochotne poradí a odpovie na všetky otázky. Stanovenie presných požiadaviek v tejto fáze je nevyhnutné na úspešné dokončenie návrhu interiéru.
Po zapracovaní Vašich požiadaviek bude pre Vás vytvorená finálna verzia návrhu v digitálnej, ale aj v tlačenej podobe grafického „booku“ vo formáte A3. Taktiež Vám bude odovzdaný zoznam typových nábytkových a zariaďovacích prvkov a cenová ponuka nábytku na mieru.

 

Obsah:
vizualizácie všetkých riešených miestností vo fotokvalite v počte max. 5 obrázkov/miestnosť
zoznam typových nábytkových a zariaďovacích prvkov
nezáväzná cenová ponuka nábytku na mieru

NÁVRH A REALIZÁCIA INTERIÉRU

 

Interiér od MIMESIS je vždy jedinečný. Tvoríme ho na mieru, dodržiavame požiadavky na nadštandardný dizajn a vysokú funkčnosť.
A najmä na Vašu spokojnosť. Jednoducho tak, ako to máte radi. S interiérom od MIMESIS získate neobyčajný domov.
Neváhajte nás kontaktovať.