Kariéra - mimesis.sk
16532
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16532,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

KARIÉRA

Chceš sa stať súčasťou tímu MIMESIS STUDIO?
Ak sú tvoje charakteristicé vlastnosti zodpovednosť, kreativita, presnosť
a schopnosť samostatného riešenia zadaných úloh, tak ťa u nás radi privítame.

Práve hľadáme posily na nasledovné pracovné pozície:

PROJEKTANT / KONŠTRUKTÉR

Druh pracovného pomeru:
– živnosť
– externá spolupráca

Termín nástupu:
– ihneď

Mzda:
– úkolová mzda podľa interného cenníka a odmeny
(viac informácií na osobnom pohovore)

Náplň práce:
– práca v rámci projektového tímu
– vypracovanie projektov interiéru všetkých stupňov (od štúdie po RP)
– vypracovanie výrobných výkresov pre nábytkárov, kovovýrobu a ďalších profesistov

Požiadavky a znalosti:
– prax v odbore
– ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
v odbore Architektonické konštrukcie a projektovanie,
alebo Pozemné stavby a architektúra
– AutoCAD

ARCHITEKT/ INTERIÉROVÝ DIZAJNÉR

– živnosť
– možná externá spolupráca

– ihneď

Mzda:
– úkolová mzda v skúšobnom období podľa interného cenníka
– po trojmesačnej skúšobnej dobe mzda od 900 €/mes.
(v závislosti od skúseností a znalostí, viac informácií na osobnom pohovore)

– tvorba návrhov architektonického riešenia a dizajnu interiérov
– vypracovanie dispozíčného riešenia interiérov
– vypracovanie 3D návrhov a vizualizácii
– komunikácia s projektovým tímom

– vhodné aj pre absolventa, prax v odbore výhodou
v odbore Architektúra, Dizajn interiéru
– Autocad
– Sketchup, 3DS MAX (alebo iné 3D modelovacie a renderovacie programy)
– Vray
– Photoshop

Svoje CV a portfólio posielaj na info@mimesis.sk. Chceš sa radšej prezentovať osobne?
Kontaktuj nás na +421 902 333 900 a dohodneme si stretnutie v našom štúdiu.