Dispozičné riešenie - mimesis.sk
16791
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16791,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Postup:
Prvé stretnutie obvykle prebieha priamo v priestore, o ktorý sa jedná. Je dobré ak máte na stretnutí prichystaný pôdorys, uľahčí nám to komunikáciu. Oboznámime sa so základnými údajmi a požiadavkami týkajúcimi sa jednotlivých miestností.

Ak nemáte k dispozícii pôdorys priestoru v digitálnom (.dwg) formáte, alebo nemáte pôdorys vôbec, bude vykonané prekreslenie tlačených výkresov do digitálnej podoby, alebo na základe dohody bude priestor zameraný a následné vytvorený výkres pôvodného stavu. Výkon bude účtovaný podľa MIMESIS cenníku výkonov.

Na druhom stretnutí Vám bude prezentované dispozičné (pôdorysné) riešenie Vášho priestoru.

Budú detailne prebrané jednotlivé miestnosti z hľadiska funkčného usporiadania, ich vybavenia a komunikačných prechodov. V prípade viacerých verzií návrhov sa klient po konzultácii rozhodne pre jednu finálnu, do ktorej budú zapracované pripomienky. Finálna verzia bude odoslaná klientovi na odsúhlasenie.

Výstup bude odovzdaný v digitálnej aj tlačenej podobe.

 

Obsah:
zdigitalizovanie dodaných podkladov pre vytvorenie pôdorysu vo formáte .dwg
návrh dispozičného riešenia v 2 verziách
finálne dispozičné riešenie v digitálnej a tlačenej podobe

NÁVRH A REALIZÁCIA INTERIÉRU

 

Interiér od MIMESIS je vždy jedinečný. Tvoríme ho na mieru, dodržiavame požiadavky na nadštandardný dizajn a vysokú funkčnosť.
A najmä na Vašu spokojnosť. Jednoducho tak, ako to máte radi. S interiérom od MIMESIS získate neobyčajný domov.
Neváhajte nás kontaktovať.